Kontakta ossså blir vi lika glada som vi blir av våra designade bakformar

Markus Springfeldt Markus Springfeldt

Markus Springfeldt

Marknads- och inköpschef
markus.springfeldt@siluett.se
0550 - 412 815 | 072 - 211 98 00

Maria Dahl Maria Dahl

Maria Dahl

Säljare (föräldraledig t.o.m. juli 2017)
maria.dahl@siluett.se
0550 - 412 811 | 070 - 339 90 29

Micael Nilsson Micael Nilsson

Micael Nilsson

Produktionschef
micael.nilsson@siluett.se
0550 - 412 844

Jan Hedenstedt Jan Hedenstedt

Jan Hedenstedt

Ekonomichef
jan.hedenstedt@siluett.se
0550 - 412 803

Louice Eklind Louice Eklind

Louice Eklind

Marknadsassistent/designer
louice.eklind@siluett.se
0550 - 412 809

Siw Halvarsson-Häckby Siw Halvarsson-Häckby

Siw Halvarsson-Häckby

Kundtjänst
siw.halvarsson@siluett.se
0550 - 412 805

Anette Schnegotzki Anette Schnegotzki

Anette Schnegotzki

Kundtjänst
anette.schnegotzki@siluett.se
0550 - 412 841

Bes¨ksadress

Televägen 7,
681 34 Kristinehamn

Postadress

Box 421,
681 29 Kristinehamn

Kundkontakt

Flygbild